Handicap Sport Club - Integrovaný závěsný kuželník Březejc 2018

14. 6. 2018

IMG 0626Další sportovní akcí meziříčského klubu bylo pořádání 1.a2. kola ČSOB Leasing Cupu integrovaného závěsného kuželníku, které bylo započítáno do celorepublikové soutěže.

Tento turnaj se již po sedmé konal na Vysočině a to v Centrum Kociánka pracoviště Březejc 2.a3. června. Turnaje se zúčastnilo 11 družstev v počtu asi 43 sportovců. Tři družstva byla z HSC VM (pořadatel turnaje). Po oba dva dny se za krásného počasí bylo na co koukat. 1. kolo vyhrálo družstvo ze Staré Paky Pačáci, 2. místo domácí HSC VM a 3. místo také domácí družstvo Krakonoši, ve druhém kole se na 1.a2. místě nic nezměnilo, 3. místo obsadilo družstvo DPK ze Staré Paky.
Turnaj mělo i svého vítěze z obou kol v jednotlivcích. Neuvěřitelných 264 shozených kuželek a 1. místo do 18. roků si odvezla Ivetka Barvíková družstvo DPK. V kategorii nad 18. roků vyhrál člen družstva Pačáci Miloš Secký.
Sportovní klub děkuje kolektivu zaměstnanců Kociánka Březejc za poskytnutí veškerého zázemí pro uspořádání turnaje, podavačům u kuželníku, všem sponzorům, městu Velké Meziříčí, Kraji Vysočina, MŠMT, Wiegel CZ žárové zinkování, Maso Žďársko, Pivovaru Jihlava, obci Vídeň, hasičům z Vídně za zapůjčení stanu a všem ostatním, kteří nás v tomto sportu podporují.
Mediálním partnerem jsouinternetové NovinyVM.cz, Velkomeziříčsko a Medřičské listy.