V Meziříčí proběhlo slavnostní vyhlášení Lyžařského poháru Vysočiny 2017/2018

7. 5. 2018

DSC 0256V pátek 27. 4. 2018 se ve Velkém Meziříčí uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. LPV se letos opět skládal z podzimní části (přespolní běh, suchý slalom) a ze zimní části (5 závodů v obřím slalomu, z čehož premiérově jeden i v Karlově v Jeseníkách na sjezdovce Klobouk).

 

Odměňováno bylo vždy prvních 6 závodníků v každé kategorii. Za Ski klub Velké Meziříčí vystoupali na nejvyšší stupeň hned tři naši lyžaři – v kategorii přípravka zvítězil Marek Balej, v mladších žákyních Karolína Balejová a ve starších žákyních Hanka Krčálová. Stříbrné medaile pro Ski klub VM vybojovali Veronika Švandová a v kategorii Family Tomíno a Tomáš Malcovi, bronzovou přidaly Amélie Mia Bíbrová a Zuzana Rašovská.

Pozvání na vyhlašování přijal i Tomáš Bank, trenér současné olympijské vítězky Ester Ledecké a dříve také trenér našeho nejúspěšnějšího lyžaře nedávné doby Ondřeje Banka.

V průběhu vyhlašování byli také představeni závodníci, kteří se v lednu zúčastnili pro Vysočinu tolik úspěšné Zimní olympiády dětí a mládeže.

Všem oceněným závodníkům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších sezónách.

Výsledky:

1. místo: Marek Balej, Karolína Balejová, Hanka Krčálová

2. místo: Veronika Švandová, Family Tomíno a Tomáš Malcovi,

3. místo: Amélie Mia Bíbrová , Zuzana Rašovská

4. místo: Dana Harvey, Vojtěch Večeřa

5. místo: Šárka Vaverková, Tomíno Malec, Barbora Fischer, Kateřina Neumanová, Family Lucka a Jan Cejpkovi

6. místo: Kristián Fischer, Jan Bartoš, Barbora Fischer, Ondřej Fischer, Family Václav a Václav Vrábelovi

Ivo Doležal

 

Nahoru