Nohejbalový turnaj o pohár starosty Hrbova a Svařenova

7. 7. 2016

podporujemePočtvrté se na hřišti mezi Hrbovem a Svařenovem uskutečnil nohejbalový turnaj O pohár starosty. Tentokrát se zúčastnilo 8 týmů, z toho 5 bylo přespolních. Šlo o týmy z Pavlínova (skončil na 8. místě), Laviček (6. místo), Jersína (umístil se na 5. místě), tým Park (4. místo) a Borů (3. příčka).

Hrbov nasadil 2 týmy – dvojka skončila na sedmém místě. Ve finálovém zápasu se utkal Hrbov 1 a Svařenov, první cena tedy tak jako tak zůstala doma. Nakonec ve 3. setu zvítězil Svařenov.
Rád bych napsal, že se letos zápasy obešly bez zranění.

O pohár starosty (2016)
O pohár starosty (2016) – Svařenovští si výhru vychutnali

Bohužel hned v úvodu si jeden z účastníků zlomil ruku, takže dalšího dění už se účastnil jen jako divák. Ostatně úrazy – pokud mohu soudit podle svého fotoarchivu – se pomalu staly běžnou součástí turnaje, bez vážnějšího zranění skončil snad jen 2. ročník v roce 2014.

Město Velké Meziříčí
AD Kovo Dufek s.r.o.