Velkomeziříčské kulturní léto

kulturniletoKulturní akce na náměstí ve Velkém Meziříčí zpříjemní prázdninové posezení nejenom místním obyvatelům, ale i všem návštěvníkům města. Představí se zde různorodá škála hudebních skupin a divadelních spolků. 

 

 

 

Program Velkomeziříčského kulturního léta stále láká stovky diváků

Stetson srpenV pořadí již 8. ročník Velkomeziříčského kulturního léta, který pravidelně organizuje Jupiter club, odstartoval první prázdninový víkend.

Číst více...

Kulturní léto se stále těší velké oblibě

MG_5091V pořadí 7. ročník Velkomeziříčského kulturního léta zakončil koncert dechové hudby v podání Muzikantů Ladislava Prudíka z Dolních Heřmanic. Celkem 27 akcí nabídl rozmanitý program, který navštívilo tisíce diváků. Mezi nejnavštěvovanější akce letošního ročníku patřil již tradiční koncert dechové kapely Mistříňanka.

Číst více...

VI. ročník Velkomeziříčského kulturního léta 2017

kl2017Již šestý ročník Velkomeziříčského kulturního léta byl zahájen 25. června 2017 od 15.00 hod. zahajovacím koncertem ZUŠ Velké Meziříčí. Hned 1. července se mohly děti těšit na Pohádkový večer. V divadelním provedení byla čeká pohádka Princezna a kouzelná větvička a Švec Matěj a zakletý mlýn.

Číst více...

V. ročník Velkomeziříčského kulturního léta 2016

kl2015O tom, jak jsou žáci Základní umělecké školy Velké Meziříčí dobří a že jejich učitelé jenom neučí, jsme se mohli přesvědčit během nedělního odpoledne 27. června na náměstí. Koncert různých uskupení ZUŠ zde totiž famózně zahájil letošní Velkomeziříčské kulturní léto.

Číst více...

IV. ročník Velkomeziříčského kulturního léta 2015

kl2016Čtvrtý ročník Velkomeziříčského kulturního léta zahájila základní umělecká škola v neděli 26. června. Na programu nechyběli další již tradiční akce, jako jsou například oblíbené koncerty Mistříňanky, Vojenské hudby Olomouc, Veseláků.

Číst více...

III. ročník Velkomeziříčského kulturního léta 2014

kulturletoJiž 21. června odstartoval v pořadí třetí ročník úspěšného Velkomeziříčského kulturního léta, festivalu zejména místní umělecké tvorby, který je ojedinělý v tom, že vzniká do jisté míry svépomocí účinkujících a nejrůznějších pořadatelů.

Číst více...

II. ročník Velkomeziříčského kulturního léta 2013

kulturni letoVelkomeziříčské kulturní léto letos lidem přineslo dvacet pět akcí," zrekapituloval starosta Radovan Necid. Na Náměstí vystoupily místní kapely a umělci, divadelní soubory a další. Celou sezónu zahájily děti z místní Základní umělecké školy a zakončila tradiční soutěž Čtyři klíče k velkomeziříčské bráně.

Číst více...

Nahoru