Sportovec města

Město Velké Meziříčí každoročně vyhlašuje nejlepší sportovce města za dosažené sportovní úspěchy . Ocení rovněž i osobnosti v oblasti sportu za mimořádné zásluhy o rozvoj velkomeziříčského sportu.

Sportovec města roku 2017

Snímek1Nejlepšími sportovci města Velké Meziříčí za rok 2017 jsou v jednotlivcích volejbalista Roman Jaša a fotbalista Petr Dolejš. Mezi družstvy zvítězili volejbaloví junioři a fotbalový tým mužů A. Ocenění převzali při slavnostním vyhlášení v pátek večer v Jupiter clubu.

Číst více...

Sportovec města roku 2016

Snímek7Sportovci města roku 2016 jsou fotbalista Martin Puža, volejbalista Patrik Indra, házenkářka Iva Závišková, volejbaloví junioři a první hokejový tým mužů.

Číst více...

Sportovec města roku 2015

1Nejlepšími sportovci Velkého Meziříčí za rok 2015 jsou Daniel Krčál za malou kopanou, fotbalista Lukáš Berka, volejbaloví junioři a fotbalový tým mužů.

Číst více...

Sportovec města roku 2014

sportV pátek 27. března se poprvé v novém zrekonstruovaném sále Jupiter clubu uskutečnilo již šestnácté předávání cen nejlepším sportovcům města Velké Meziříčí za rok 2014.

Číst více...

Sportovec města roku 2013

sportovec2013Nejlepší sportovci Velkého Meziříčí za rok 2013 byli vyhlášeni na slavnostním večeru v kinosále Jupiter clubu v pátek 28. března 2014.

Číst více...

Sportovec města roku 2012

Nejúspěšnějšími sportovci města Velké Meziříčí za rok 2012 jsou lyžařka Veronika Čamková a družstvo mladších dorostenek házené v kategorii do devatenácti let. Atlet Petr Holánek spolu se stolními tenisty týmu A zvítězili v kategorii nad devatenáct let.

Číst více...

Sportovec města roku 2011

Sportovci města jsou fotbalista, stolní tenisté, ale i atlet a házenkářky.

Vítězi jednotlivých kategorií se stali fotbalista Jaroslav Krejčí a atlet Petr Holánek. Mezi družstvy zabodovali stolní tenisté – muži áčka, házenkářky – mladší dorostenky. Předány byly i další ceny v kategoriích bez pořadí.

Číst více...