Sportovec města

Město Velké Meziříčí každoročně vyhlašuje nejlepší sportovce města za dosažené sportovní úspěchy . Ocení rovněž i osobnosti v oblasti sportu za mimořádné zásluhy o rozvoj velkomeziříčského sportu.

Nominujte nejlepší sportovce města

IMG 8721Město Velké Meziříčí vyhlašuje anketu o nejlepšího sportovce Velkého Meziříčí za rok 2020 a 2021. Vzhledem k epidemické situaci, která omezovala sportovní dění, bude anketa za rok 2020 v omezeném rozsahu a za 2021 v plném rozsahu, jak ji známe. Vyhlášení obou anket proběhne ve stejném termínu, a to 27. května 2022.

Číst více...

Město ocenilo nejlepší sportovce za rok 2020 a 2021

P1540285Vyhlášení ankety Sportovec města se účastnily zajímavé osobnosti. Vítězové si přebírali ocenění například od Denisy Helceletové (dříve Rosolové), která strávila ve vrcholové atletice 16 let, nebo od Karola Korbela, otce a trenéra nejúspěšnějšího českého stolního tenisty v samostatné historii České republiky, Petra Korbela. Na pódiu vedle moderátora Jiřího Doležala nechyběli ani představitelé města, kteří sport dlouhodobě podporují.

Vítězné příčky mezi jednotlivci ovládly za rok 2021 zimní sporty. V kategorii do 19 let vyhrála snowboardcrossařka Sára Strnadová, kategorii nad 19 let pokořil hokejista Ondřej Malec. Vítězná družstva jsou Horácký hokejový klub Velké Meziříčí, muži A, a volejbalisté junioři z TJ Spartak Velké Meziříčí. Gratulujeme všem nominovaným, jak za rok 2021, tak i 2020. Všichni nominovaní za rok 2020 získali ocenění bez určení pořadí.

Číst více...

Známe vítěze ankety Sportovec města Velké Meziříčí za rok 2019

2Na vyhlášení výsledků ankety Sportovec města Velké Meziříčí za rok 2019 se můžete podívat ve videu pod textem. Jedinou možností, jak v posledním roce zveřejnit vítěze ankety s mnohaletou tradicí, bylo využít moderní technologie. K úspěšné přípravě videopřenosu se museli sejít talentovaný kameraman s nadaným moderátorem, mimochodem oba velkomeziříčští rodáci. Postupně se k nim přidávali významní hosté, kteří se podíleli na vyhlašování nejlepších sportovců města. Natáčení probíhalo na třech předem vytipovaných místech, z nichž každé mělo vazbu na město či sport.

Číst více...

Sportovec města roku 2018

IMG 8735-19791-800-600-80Nejlepšími sportovci města Velké Meziříčí za rok 2018 jsou v jednotlivcích snowboardcrossařka Sára Strnadová a fotbalista Pavel Mezlík. Mezi družstvy ocenění převzali volejbaloví junioři a fotbalový tým mužů A.

Číst více...

Sportovec města roku 2017

Snímek1Nejlepšími sportovci města Velké Meziříčí za rok 2017 jsou v jednotlivcích volejbalista Roman Jaša a fotbalista Petr Dolejš. Mezi družstvy zvítězili volejbaloví junioři a fotbalový tým mužů A. Ocenění převzali při slavnostním vyhlášení v pátek večer v Jupiter clubu.

Číst více...

Sportovec města roku 2016

Snímek7Sportovci města roku 2016 jsou fotbalista Martin Puža, volejbalista Patrik Indra, házenkářka Iva Závišková, volejbaloví junioři a první hokejový tým mužů.

Číst více...

20. ročník ankety o nejlepšího sportovce Velkého Meziříčí

sport

Číst více...

Nahoru