Online služby

Online kamera na náměstí

Město Velké MeziříčíOnline kamera na Náměstí - pohled do centra města, zprava a zleva historické budovy horní a dolní části Náměstí. V pozadí kostel sv. Mikuláše.

PODPORIL_KV_150x50

Online kamera na koupališti

Město Velké Meziříčí Online kamera na koupališti - pohled na velkomeziříčské letní koupaliště Palouky. Návštěvníci relaxačního zařízení na Paloukách mohou kromě koupání v malém a velkém bazénu či jízdě na tobogánu využít i další služby. K dispozici je minigolf, bezplatné Wi-Fi připojení, nechybí také občerstvení. Otevírací doba je v případě příznivého počasí denně od 10 do 19 hodin.

Ski areál Fajtův kopec

WebkameraSjezdovka Fajtův kopec - Ski areál ve Velkém Meziříčí je vyhledávanou lokalitou pro svoji vynikající dostupnost a příjemné prostředí. Na své si přijdou příznivci sjezdového lyžování, snowboardingu, běžkaři, ale uspokojí i ty, kteří dávají přednost pěší turistice. Sportovci, výletníci a nejen oni se mohou osvěžit v nově vybudovaném skibaru alpského typu či v nově zrekonstruované restauraci. Lyžařské středisko se nachází v nadmořské výšce 550 m. Fajtův kopec nabízí moderní a plně vybavený lyžařský areál.

Kameru provozuje COMA s.r.o. provozovatel bezdrátového připojení k internetu UNET a stránek http://www.sjezdovky.cz/

Další informace - http://www.skivm.cz

Sportoviště za Základní školou Oslavická

Sportoviště za 2. základní školou OslavickáSportoviště za Základní školou Oslavická - sportovní areál s umělou trávou a kurty na plážový volejbal. Před vstupem na sportoviště je nutné si vyzvednout klíče na recepci Happy sport clubu (za symbolický rezervační poplatek 20 Kč/hodina a vratnou zálohu 100 Kč).

Teplota online

Teplota online je internetová služba pro návštěvníky oficiálních stránek města Velkého Meziříčí. Umožňuje sledovat aktuální teplotu v centru města (teploměr je umístěn na budově radnice), zobrazit historii teplot a graf teploty.

Nahoru
Caught at shutdown