Anketní lístek - Desatero problémů Velkého Meziříčí

20170606 171458Z veřejné diskuse s občany našeho města 6. června 2017 vyplynuly problémy, na které navazuje anketa,

která dává občanům města Velkého Meziříčí prostor, aby se mohli vyjádřit k tomu, co v našem městě chybí, co by se mělo změnit, upravit, aby mohli být spokojení s místem, kde žijí a které je jejich domovem.
Zapojte se do této ankety a vyberte nejdůležitější problémy.

docxZde je anketní lísek, který můžete přímo vyplnit a zaslat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo jej lze vyplnit na sběrných místech: Informační centrum, Radnická 29/1, Velké Meziříčí a Městská knihovna.

Výsledky budou předloženy zastupitelstvu města.

Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas! Anketa je anonymní a je otevřená pro Vaše náměty do 31. července 2017.