Obyvatelé Velkého Meziříčí již zvolili deset nejpalčivějších problémů a zapojili se i do ankety pocitové mapy

IMG 4811-12311-800-600-80

Na veřejném fóru, které proběhlo 6.6.2017 v Jupiter clubu, v koncertním sále od 15.30 hod. měla široká veřejnost možnost navrhovat problémy, které je nejvíce trápí. Z jednání vyplynuly následující, které dostaly nejvíce hlasů přítomné veřejnosti.

Součástí programu byly i pocitové mapy, které přítomným daly možnost označit místa, kde se necítí bezpečně, kde se kupí černé skládky, kde je nebezpečný přechod pro chodce.

Anketa pocitové mapy je stále otevřena a veřejnost má možnost se jí zúčastnit na adrese - http://pocitovamapa.nszm.cz/velke-mezirici-2017/ . Proto neváhejte a označte svá místa.

Desatero problémů města Velkého Meziříčí 2017

Problém: Počet získaných bodů:
1. Propojení cyklostezek centrem města  23
2. Výstavba bazénu  13