Aktivně tvořící umělci z Velkého Meziříčí jsou na městském webu

umelci

Velkomeziříčské webové stránky mají další vylepšení. Návštěvníci na nich najdou seznam aktivních umělců, kteří ve městě žijí.

„Chtěli jsme našim umělcům trošku oplatit práci, kterou svojí tvorbou odvádí na propagaci dobrého jména našeho města. To znamená shromáždit o nich základní údaje na jednom místě tak, aby si lidé mohli snadno najít, kdo ve Velkém Meziříčí aktivně tvoří a produkuje," vysvětlil starosta Radovan Necid.

Ve webové sekci Umělci Velkého Meziříčí jsou dnes především aktivní výtvarníci a seznam se stále dotváří. Kritériem pro zařazení je zejména to, že autor vystavuje či koncertuje a že žije ve Velkém Meziříčí. Seznam spravuje komise kulturní a cestovního ruchu jako poradní orgán městské rady.

Bližší informace pro zájemce o zařazení:

kontaktní osoba: Květa Hladíková

tel.: 0420 566 781 039 ; 0420 566 781 047