DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Zámeckou ulici čeká třídenní uzavírka

Zámecká 20S omezeným průjezdem části Zámecké ulice nad služebnou Policie ČR musí počítat řidiči od 19. do 21. srpna. Uzavírka v délce 20 metrů způsobená stavbou kanalizační přípojky k rodinnému domu, znemožní průjezd ulicí na tři dny.

M. Hudková

Číst více...

V Heřmanově rozkopou silnici kvůli opravě kanalizace

Bez názvu2Celkem pět úseků silnice v Heřmanově budou muset pracovníci rozkopat kvůli opravě nového vedení kanalizace, které je v ní uložené. Jedná se o hlavní cestu protínající Heřmanov v blízkosti kulturního domu, kde provoz kvůli nepřehledné zatáčce budou řídit semafory. Další omezení provozu se týká silnice vedoucí na Novou Ves a Skřinářov. Oprava kanalizace proběhne v termínu od 10. srpna do 20. září.

Číst více...

Ruda získá bezpečnostní prvek na silnici

rocbinda __udrzbasilnic.czV srpnu instaluje vybraná firma bezpečnostní systém Rocbinda před základní školu v obci Ruda. Na hlavní silnici č. II/602, která protíná obec, dojde od 7. do 16. srpna k pokládce barevného povrchu vozovky. Systém Rocbinda vyniká vysokými protismykovými vlastnostmi, zvyšuje brzdný účinek vozidla a opticky upozorňuje na možné nebezpečí. Během pokládky sytě červené směsi budou řidiči projíždět kyvadlově pomocí semaforů.

Číst více...

V srpnu přes Sviny neprojedete kvůli opravě silnice

1Krajská správa a údržba silnic Vysočiny opraví komunikaci č. III/36045, která je plná výtluků. Oprava vozovky silnice se týká úseku od křižovatky se silnicí č. II/360 u Křižanova až do středu obce Sviny. Zlepšení stavu vozovky však zapříčiní úplnou uzavírku, a to v termínu od pondělí 3. do pátku 21. srpna. Oficiální objízdná trasa povede přes Ořechov, Ronov, Březejc, Dolní Radslavice a Lhotky.

Číst více...

U Osové Bítýšky se několikrát změní režim dopravy

4Budování obchvatu Osové Bítýšky s sebou nese komplikace v dopravě. Od středy 22. července do pondělí 30. listopadu zhotovitel zahájí další část stavby obchvatu, v rámci které několikrát změní režim dopravy.

Číst více...

Stavba podjezdu mezi Dobrou Vodou a Křižanovem potrvá nejméně do konce listopadu

1 copy_copy_copyŘidiče projíždějící mezi Dobrou Vodou a Křižanovem potrápí opět omezení včetně úplné uzavírky podjezdu pod železnicí. Dosud jezdili s omezením od 17. února, nyní však zhotovitel požádal o další omezení provozu na komunikaci číslo III/36051. Začátkem prázdnin, tedy od 1. července do 7. srpna, projedou řidiči pomocí semaforů, ty budou dopravu řídit i od 13. září do 30. listopadu 2020. Oprava podjezdu si vyžádá také úplnou uzavírku silnice, která proběhne od 8. srpna do 12. září.

Číst více...

Ulici Vrchoveckou u Motorpalu čeká půlroční omezení. Řidiči se musí obrnit trpělivostí

IMG 20200427_171750_-_kopieUž 11. května začíná částečná uzavírka v ulici Vrchovecká. Provoz zde bude řídit semafor a řidiči osobních aut budou místem projíždět kyvadlově. Vozidla nad tři a půl tuny, vyjímaje dopravní obsluhy, neprojedou vůbec. Pro ně existuje náhradní objízdná trasa, která vede přes Křižanov, Osovou Bítýšku a Jabloňov.

Číst více...

U křižanovské železnice projedete omezenou rychlostí

křižanov odbočka_nádražíDočasně řidiči v blízkosti železnice projíždí sedmdesátikilometrovou rychlostí. V okolí křižanovského nádraží, tedy u Kozlova a Dobré Vody, povolil odbor dopravy a silničního hospodářství umístění značek, které snižují maximální povolenou rychlost na sedmdesát kilometrů v hodině. Zhotovitel odůvodnil stanovení přechodné úpravu provozu právě probíhající rekonstrukcí železnice mezi Křižanovem a Skleným nad Oslavou.

Číst více...

Rekonstrukce silnice mezi Oslavičkou a Rudíkovem potrvá do konce října. Objízdné trasy se liší

rudikovPráce na silnici II/360 v úseku od dokončeného obchvatu obce Oslavička po křižovatku u obce Rudíkov začaly již 10. února, kdy pracovníci káceli stromy v blízkosti komunikace. Městský úřad Třebíč povolil úplnou uzavírku, která platí 30. března a potrvá až do 31. října 2020.

Číst více...