DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Podjezd pod dálnicí na Karlově čekají dopravní omezení

top2 copyObyvatelé Dolních Radslavic a okolí stejně jako řidiči, kteří chtějí použít nájezd dálnice na Prahu nebo sjezd z Brna na exitu 146, potrápí omezení provozu i úplná uzavírka. O víkendu 14. a 15. března 2020 v souvislosti s modernizací dálnice D1 úseku 19 společnost Metrostav úplně uzavře komunikaci pod dálničním podjezdem v ulici Karlov.

Číst více...

Podjezd mezi Křižanovem a Dobrou Vodou čekají dopravní omezení

podjezd dobrá_vodaPodjezd pod železniční tratí, který leží mezi Křižanovem a Dobrou Vodou, čekají od 17. února do 30. června dopravní omezení. V souvislosti s rekonstrukcí traťového úseku z Křižanova do Skleného nad Oslavou řidiči podjezdem od 14. do 27. března neprojedou a musí se připravit na úplnou uzavírku úseku. Během dvou částečných uzavírek, které proběhnou od 17. února do 13. března a od 28. března do 30. černa budou jednosměrný provoz řídit semafory. V průběhu úplné uzavírky povede objízdná trasa přes Martinice.

M. Hudková

Číst více...

V lednu začne další uzavírka ulice Pod Strání. Řidiči do areálu bývalého Svitu projedou

P1040246Ulici Pod Strání čeká od 13. ledna do 30. června 2020 úplná uzavírka. Důvodem jsou pokračující stavební práce, které začaly 19. srpna 2019. Zhotovitel stavby nejprve opravil vjezd do areálu bývalého Svitu, aby nyní při zbývající rekonstrukci bylo možné prostory využívat k parkování. Řidiči do areálu bývalého Svitu projedou s omezením.

Číst více...

Řidiči neprojedou po ulici K Novému světu

 

IMG 20190925_071340Městský úřad Velké Meziříčí odbor dopravy a silničního hospodářství stanovil přechodnou úpravu provozu na komunikaci K Novému světu. Důvodem dopravního omezení je stavba vodovodu a kanalizace. K nadále trvající uzavírce ulice Záviškova se přidá uzavírka místní komunikace K Novému světu. Úplná uzavírka začne 1. října 2019.

Číst více...

V srpnu dojde k úplné uzavírce ulice Záviškova

IMG 20190815_110926Na místní komunikaci Záviškova dojde ke stavbě vodovodu a kanalizace firmou VHS stavby, a.s. V rámci stavby bude ulice Záviškova úplně uzavřena v datu od 19. srpna.

Číst více...