DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Záruční oprava vozovky zapříčiní jednodenní omezení provozu na Novosadech

ff1f58f9-2503-4efe-bcc6-46e483b00b20Most přes řeku Oslavu projde záruční opravou povrchu. Na Novosadech v úseku od pošty po ulici U Bašty bude zhotovitelská firma v některých místech frézovat a nanášet nový povrch vozovky. Pro řidiče to znamená drobné zdržení v podobě pracovního místa, a to ve středu 5. října. Pracovní místo bude mít vždy maximální délku 50 metrů a bude osazené buď dopravními značkami s dáním přednosti v jízdě nebo bude řízené semafory. Za případné drobné zdržení při průjezdu městem se omlouváme.

Číst více...

Část ulice Vrchovecká bude průjezdná kyvadlově

P1120960Začátek ulice Vrchovecká od křižovatky U Zlatého křížku bude průjezdný střídavě. Z důvodu opravy silničních svodidel se bude doprava řídit semafory. Čtyřistametrový úsek se opraví v datu od 1. do 11. září. Touto stavební akcí se celá oprava severního příjezdu do města chýlí ke konci.

Číst více...

Po létě se uzavře ulice Zahradní

P1280180Uzavírka ulice Zahradní se rozdělí do dvou etap, každá z nich bude ještě členěná. Dotkne se spojnice směrem k dílnám hotelové školy i přímo ulice Zahradní od křižovatky s ulicí U Statku. Důvodem padesátimetrové uzavírky je stavba kanalizační přípojky pro dílny střední školy.

Číst více...

Na křižovatce u Alpy přibude odbočovací pruh

P1110405Město Velké Meziříčí nechá z důvodu bezpečnosti a plynulosti silničního provozu upravit křižovatku ulic Hornoměstská a Uhřínovská. Nově vznikne na hlavní komunikaci odbočovací pruh a řidiči jedoucí od Uhřínova budou muset na křižovatce zastavit. Tam se dopravní značka Dej přednost v jízdě změní na Stůj, dej přednost v jízdě. Bezpečnější se tak od září stane křižovatka z obou směrů.

Číst více...

Silnice kolem zimního stadionu se dočká opravy

P1540553Celková oprava vozovky v délce bezmála kilometr a půl odstartuje 4. července a potrvá nejdéle do konce října. Dbát zvýšené opatrnosti a pozornosti přechodnému dopravnímu značení musí řidiči v úseku od světelné křižovatky u náměstí po odbočku U Zlatého křížku. Místy zúženou vozovku budou v nepřehledných úsecích řídit semafory. Na začátku července se doprava ve Vrchovecké ulici místy omezí, v půli léta se očekává krátkodobá úplná uzavírka.

Číst více...

Nahoru