DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Stavba vodovodu zapříčiní uzavírku cesty mezi Mostišti a Martinicemi

1 copyKvůli stavbě vodovodu uzavře zhotovitel více než půl kilometrový úsek. Jedná se o silnici spojující Mostiště s Martinicemi. Obyvatelé Nových Dvorů budou po dobu více něž měsíce jezdit po objízdné trase, která vede přes Martinice, a to v datu od 8. června do 20. července 2020.

Číst více...

Silničáři opraví komunikaci u Záblatí

Bez názvuKrajská správa a údržba silnic Vysočiny opraví silnici III/3904 u Záblatí. Stane se tak v datu od 10. června do 3. července 2020, kdy zhotovitel silnici úplně uzavře. Objízdná trasa povede přes hlavní komunikaci II/602 a dále po silnici II/390 na Osovou Bítýšku.

Číst více...

Na čtrnáct dní bude neprůjezdná ulice Františkov

Bez názvu2V ulici Františkov ve Velkém Meziříčí plánuje zhotovitel přeložku vodovodního přivaděče. V blízkosti železničního mostu a garáží překopou pracovníci silnici č. II/392. Úplná uzavírka potrvá od 25. května do 7. června 2020. Délka uzavírky je padesát metrů, přesto ale řidiči jedoucí do Dolních Heřmanic a Petrávče budou muset po objížďce. Oficiální objízdná trasa povede přes Jabloňov, Rudu, Lhotky a Tasov.

Číst více...

Ulici Vrchoveckou u Motorpalu čeká půlroční omezení. Řidiči se musí obrnit trpělivostí

IMG 20200427_171750_-_kopieUž 11. května začíná částečná uzavírka v ulici Vrchovecká. Provoz zde bude řídit semafor a řidiči osobních aut budou místem projíždět kyvadlově. Vozidla nad tři a půl tuny, vyjímaje dopravní obsluhy, neprojedou vůbec. Pro ně existuje náhradní objízdná trasa, která vede přes Křižanov, Osovou Bítýšku a Jabloňov.

Číst více...

U křižanovské železnice projedete omezenou rychlostí

křižanov odbočka_nádražíDočasně řidiči v blízkosti železnice projíždí sedmdesátikilometrovou rychlostí. V okolí křižanovského nádraží, tedy u Kozlova a Dobré Vody, povolil odbor dopravy a silničního hospodářství umístění značek, které snižují maximální povolenou rychlost na sedmdesát kilometrů v hodině. Zhotovitel odůvodnil stanovení přechodné úpravu provozu právě probíhající rekonstrukcí železnice mezi Křižanovem a Skleným nad Oslavou.

Číst více...

Obchvat u Osové Bítýšky se už v terénu rýsuje. Řidiče teď čekají dopravní omezení

IMG 20200324_112820Osová Bítýška se dočká obchvatu, který v bezmála tříkilometrové délce obkrouží obec severovýchodně a pojme podstatnou část provozu z jejího centra. S výstavbou začala vítězná firma IMOS Brno, a.s. 30. září 2019. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) uvedlo předpokládané zprovoznění úseku, který bude stát více než dvě stě milionů korun, na září 2021.

Číst více...

Rekonstrukce silnice mezi Oslavičkou a Rudíkovem potrvá do konce října. Objízdné trasy se liší

rudikovPráce na silnici II/360 v úseku od dokončeného obchvatu obce Oslavička po křižovatku u obce Rudíkov začaly již 10. února, kdy pracovníci káceli stromy v blízkosti komunikace. Městský úřad Třebíč povolil úplnou uzavírku, která platí 30. března a potrvá až do 31. října 2020.

Číst více...

Řidiče čeká uzavření dvou podjezdů a nájezdu na dálnici

top2 copyObyvatele Dolních Radslavic a okolí, stejně jako řidiče, kteří chtějí použít nájezd dálnice na Prahu nebo sjezd z Brna na exitu 146, potrápí omezení provozu i úplná uzavírka.

Číst více...

Podjezd mezi Křižanovem a Dobrou Vodou čekají dopravní omezení

podjezd dobrá_vodaPodjezd pod železniční tratí, který leží mezi Křižanovem a Dobrou Vodou, čekají od 17. února do 30. června dopravní omezení. V souvislosti s rekonstrukcí traťového úseku z Křižanova do Skleného nad Oslavou řidiči podjezdem od 14. do 27. března neprojedou a musí se připravit na úplnou uzavírku úseku. Během dvou částečných uzavírek, které proběhnou od 17. února do 13. března a od 28. března do 30. černa budou jednosměrný provoz řídit semafory. V průběhu úplné uzavírky povede objízdná trasa přes Martinice.

Číst více...

Řidiči neprojedou po ulici K Novému světu

 

IMG 20190925_071340Městský úřad Velké Meziříčí odbor dopravy a silničního hospodářství stanovil přechodnou úpravu provozu na komunikaci K Novému světu. Důvodem dopravního omezení je stavba vodovodu a kanalizace. K nadále trvající uzavírce ulice Záviškova se přidá uzavírka místní komunikace K Novému světu. Úplná uzavírka začne 1. října 2019.

Číst více...