DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Bezpečnější pro chodce se stane ulice Vrchovecká

IMG 20200511_071157Chodci ocení v ulici Vrchovecká nový chodník i přechod. Ze stavby vyplyne omezení provozu na silnici č. II/360 v místě pod dálničním mostem až po současné dopravní omezení spojené se stavbou opěrné zdi. Pod mostem Vysočina vyznačí zhotovitel přechod pro chodce a odsud až po přenosné semafory postaví chodník. V rámci bezpečnosti silničního provozu při stavbě bude vždy část silnice zúžená na jeden jízdní pruh s povinností dát přednost v jízdě protijedoucím vozidlům. Stavební práce proběhnou od 8. do 31. října 2020.

Číst více...

V Mostištích bude do konce října uzavřená silnice. Objížďka povede přes Netín

IMG 20200323_171536_1V Mostištích na hlavní komunikaci č. III/36049 opraví zhotovitel silnici, stane se tak v úseku od odbočky na Martinice až po křižovatku U Zlatého křížku, odbočku na Křižanov. Oprava proběhne za úplné uzavírky od úterý 22. září do soboty 31. října. Přes Martinice povede objízdná trasa pouze pro linkovou dopravu. Oficiální objízdná trasa pro veškerý provoz platí přes Olší nad Oslavou, Netín a Kochánov.

Číst více...

Nově budou řidiči projíždět kyvadlově ještě před omezením u Rudíkova

topOdbočku na Baliny, Rohy, Oslavičku, i Hodov protne dopravní omezení, hlavní silnice číslo II/360 se ještě v čase stavby mostu u Rudíkova opraví. Během prací bude dopravu řídit kyvadlově semafor nebo řádně proškolený pracovník. V noci a v době technologických přestávek zachová zhotovitel obousměrný provoz. Stavební práce proběhnou od úterý 15. září do soboty 31. října.

Číst více...

U Osové Bítýšky se několikrát změní režim dopravy

4Budování obchvatu Osové Bítýšky s sebou nese komplikace v dopravě. Od středy 22. července do pondělí 30. listopadu zhotovitel zahájí další část stavby obchvatu, v rámci které několikrát změní režim dopravy.

Číst více...

Stavba podjezdu mezi Dobrou Vodou a Křižanovem potrvá nejméně do konce listopadu

1 copy_copy_copyŘidiče projíždějící mezi Dobrou Vodou a Křižanovem potrápí opět omezení včetně úplné uzavírky podjezdu pod železnicí. Dosud jezdili s omezením od 17. února, nyní však zhotovitel požádal o další omezení provozu na komunikaci číslo III/36051. Začátkem prázdnin, tedy od 1. července do 7. srpna, projedou řidiči pomocí semaforů, ty budou dopravu řídit i od 13. září do 30. listopadu 2020. Oprava podjezdu si vyžádá také úplnou uzavírku silnice, která proběhne od 8. srpna do 12. září.

Číst více...

Ulici Vrchoveckou u Motorpalu čeká půlroční omezení. Řidiči se musí obrnit trpělivostí

IMG 20200427_171750_-_kopieUž 11. května začíná částečná uzavírka v ulici Vrchovecká. Provoz zde bude řídit semafor a řidiči osobních aut budou místem projíždět kyvadlově. Vozidla nad tři a půl tuny, vyjímaje dopravní obsluhy, neprojedou vůbec. Pro ně existuje náhradní objízdná trasa, která vede přes Křižanov, Osovou Bítýšku a Jabloňov.

Číst více...

U křižanovské železnice projedete omezenou rychlostí

křižanov odbočka_nádražíDočasně řidiči v blízkosti železnice projíždí sedmdesátikilometrovou rychlostí. V okolí křižanovského nádraží, tedy u Kozlova a Dobré Vody, povolil odbor dopravy a silničního hospodářství umístění značek, které snižují maximální povolenou rychlost na sedmdesát kilometrů v hodině. Zhotovitel odůvodnil stanovení přechodné úpravu provozu právě probíhající rekonstrukcí železnice mezi Křižanovem a Skleným nad Oslavou.

Číst více...

Rekonstrukce silnice mezi Oslavičkou a Rudíkovem potrvá do konce října. Objízdné trasy se liší

rudikovPráce na silnici II/360 v úseku od dokončeného obchvatu obce Oslavička po křižovatku u obce Rudíkov začaly již 10. února, kdy pracovníci káceli stromy v blízkosti komunikace. Městský úřad Třebíč povolil úplnou uzavírku, která platí 30. března a potrvá až do 31. října 2020.

Číst více...

Nahoru