DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Část ulice Bezděkov se dočká kompletní opravy

P1260162Po stavbě opěrné zdi zrenovuje město ve spolupráci se Svazem vodovodů a kanalizací Žďársko část ulice Bezděkov. Svaz nechá vybudovat nový vodovod a kanalizaci, město prostřednictvím stejného zhotovitele, společnosti Content, zajistí nové veřejné osvětlení a povrch komunikace. Veřejné osvětlení v části ulice tak povede v zemi. Ke stavbě se přidá společnost E.GD, která položí kabely nízkého napětí.

Číst více...

Stavba vodovodu a kanalizace zapříčiní uzavírku Oslavické

P13005492 copyNa konci dubna letošního roku jsme vás informovali o havárii vodovodu v ulici Oslavická. Akutní opravu tehdy vyřešila Vodárenská akciová společnost během týdne. Na konci léta se pracovníci opět vrátí a v rámci stavby vodovodu a kanalizace silnici uzavřou.

Číst více...

Jedete na Fajtův kopec? Pak musíte přes Lhotky

P1350307Rekonstrukce vodovodu, kanalizace i vozovky v ulici Nad Gymnáziem se provádí až po křížení s účelovou komunikací nad viaduktem. Právě proto není možný průjezd na Fajtův kopec, a řidiči tak musí využít objízdnou trasu přes Dolní Radslavice a Lhotky. Objížďka by měla platit do konce října. Po celou dobu oprav umožní stavbyvedoucí pod železničním mostem průchod pěším a zároveň se s povolením stavby dostanou řidiči ke svým garážím.

Číst více...

Silnice mezi Křižanovem a Vídní projde nákladnou opravou

IMG 20200324_110403Od 1. července do 31. srpna uzavře stavební firma úsek mezi Vídní a Dobrou Vodou. V září pak úplně uzavře silnici mezi Křižanovem a Dobrou Vodou. Po celou dobu probíhá souběžně uzavírka ve Vídni, proto se objízdné trasy nejen pro autobusovou dopravu značně liší. Některé spoje dokonce přestanou Vídeň obsluhovat úplně. Výlukové jízdní řády můžete sledovat na idos.cz.

Číst více...

Vídeň potrápí do konce října uzavírky

Bez názvu_copyV obci Vídeň budují novou kanalizaci. Průjezd obcí se zkomplikuje od 7. června do 31. října. Výstavba splaškové kanalizace bude probíhat v různých úsecích, proto i uzavírky bude zhotovitelská firma přesouvat. Starosta obce zveřejnil na obecním Facebooku podrobný harmonogram stavební akce.

Číst více...

Rekonstrukce mostu v ulici Třebíčská odstartuje 29. června

IMG 20190425_115704Oprava mostu přes železnici v ulici Třebíčská by měla trvat od 29. června do 26. října. Rekonstrukce zlepší stav mostu nad tratí i rozhledové podmínky při výjezdu z ulice Družstevní. Vozidla o hmotnosti do 6 tun se do ulice Družstevní dostanou ulicí Nádražní. V tomto případě vznikne i náhradní trasa pro pěší, která povede Nádražní ulicí shora přes koleje.

Číst více...

Nahoru