DOPRAVNÍ WEB

  Dopravní uzavírky    

 

Aktuální dopravní informace

Dokončení oprav ulice Vrchovecká se blíží. Na dva dny se úplně uzavře

P1280746Vrchovecká. Omezení potrvá až do 7. května. Po celou dobu bude pro vozidla s hmotností nad tři a půl tuny platit objízdná trasa přes Křižanov, Osovou Bítýšku a Jabloňov. V termínu od 24. do 25. dubna dojde k úplné uzavírce a objízdnou trasu tak budou muset absolvovat všichni řidiči.

Číst více...

Silnice na Třebíč se dočká nového povrchu. Řidiče na jaře čeká dopravní omezení

5Na silnici z Velkého Meziříčí na Třebíč dojde po dobu dvou měsíců zejména k omezení rychlosti. Od 1. dubna do 31. května bude zhotovitelská firma pokládat mikrokoberec – povrch vozovky – na komunikaci č. II/360. Začátek omezení je v blízkosti Oslavice a konec u Oslavičky.

Číst více...

Blokové čištění se nepatrně posouvá

blokové čištění_-_kopieBlokové čištění města se nepatrně posouvá. Technické služby města Velké Meziříčí informovaly, že vlivem klimatických podmínek o týden posunou úklid ulic v centru. To znamená, že ulice, které měli pracovníci po zimě čistit v sobotu 6. března uklidí až následující sobotu 13. března. Ostatní dny v harmonogramu zůstávají neměnné.

Číst více...

Jarní úklid města začne v sobotu 6. března

P1110424kopJarní úklid města Velké Meziříčí začne v sobotu 6. března, jeho průběh schválila rada města 24. února. V případě nepříznivého počasí se termín zahájení o týden posune. Konec blokového čištění je prozatím naplánovaný na 15. dubna.

Blokové čištění bude probíhat vždy od 6.00 do 14.00 hodin. Prosíme řidiče, aby svá vozidla v uvedených dnech neparkovali na komunikacích a umožnili pracovníkům technických služeb provést úklid, a to i na parkovištích. 

Číst více...

Nahoru