Tiskové konference

Místostarosta města přináší novinky z dění ve městě

14. 1. 2022

Bez názvu_2_copyMístostarosta města František Smažil podává informace o schválení rozpočtu hospodaření a grantových programů, novém členovi rady města, dalším termínu mobilního očkování v Jupiter clubu a srdečně zve občany k účasti na novoročním koncertu s přípitkem starosty města.

Číst více...

Místostarosta města přináší informace o aktuálním dění

10. 12. 2021

anoMístostarosta města František Smažil představuje  aktualizovaný ceník parkovného pro rok 2022, vyjadřuje se k aktuální dopravní situaci ve městě a žádá občany, aby zachovali věcnou a slušnou komunikaci s lékaři a dalším zdravotnickým personálem.

Číst více...

Místostarosta města informuje o novinkách v Meziříčí

4. 11. 2021

pan místostarosta_2Místostarosta města František Smažil podává informace o aktuální dopravní situaci a pokračujících pracích na poničeném domu tornádem v Mikulčicích. Dále zve širokou veřejnost na přednášku od Zdravého města Velké Meziříčí a nastiňuje podobu prvních adventních trhů ve městě.

Číst více...

Starosta města informuje o aktuálních událostech

22. 10. 2021

AKStarosta města Alexandros Kaminaras hovoří o možném rozšíření nabídky sportovišť ve městě a aktuální dopravní situaci. Dále informuje o osvětové akci s charitativním charakterem Puntíkový den a návštěvě vedení Fakultní nemocnice Brno za účelem poděkování za zřízení očkovacího místa ve Velkém Meziříčí.

Číst více...

Místostarosta města informuje o aktuálním dění ve Velkém Meziříčí

8. 10. 2021

foto 2Místostarosta města František Smažil hovoří o volbách do Poslanecké sněmovny, grantech a novém videu o městě. Mimo jiné zve občany také na premiéru filmu místních rybářů.

Číst více...

Starosta města informuje o dopravní situaci a dalších událostech

24. 9. 2021

1 copyStarosta města Alexandros Kaminaras spravuje občany o aktuální situaci v dopravě, událostech týkajících se rekonstrukce náměstí a letního koupaliště. Dále informuje, že do Velkého Meziříčí zavítá mobilní očkovací tým.

Číst více...

Místostarosta města informuje o aktuálních i nadcházejících událostech

10. 9. 2021

Místostarosta Smažil_3_copyMístostarosta města František Smažil sděluje aktuální novinky a zve občany na nadcházející kulturou nabitý víkend i zasedání zastupitelstva města.

Číst více...

Nahoru