Otevření Galerie Nový Svit

4. 3. 2011

Novy_Svit_zvenku_SmallGalerii Nový Svit si přišlo prohlédnout spousta lidí. Promluvil k nim také starosta města

Nebývalému zájmu se těšilo slavnostní otevření Galerie Nový Svit na velkomeziříčském náměstí, které se konalo ve čtvrtek třetího března odpoledne. Pozvaní hosté včetně starosty Radovana Necida, místostarosty Josefa Komínka, radních a zastupitelů města, se sešli ve čtrnáct hodin ve společenské místnosti. Tam pro ně byl připraven hodinový program, v němž nechyběly proslovy jak majitele objektu Jaromíra Koudely, tak starosty Radovana Necida anebo taneční vystoupení dětí a občerstvení. Poté se hosté vydali na prohlídku zrekonstruované původní budovy Svitu či nové přístavby. V patnáct hodin pak proběhlo slavnostní otevření za účasti široké veřejnosti. K té promluvil majitel Nového Svitu i starosta našeho města. Kdo chtěl, mohl se nakonec vydat na prohlídku celého objektu nebo si dát svařené víno a další pochoutky, které byly k dispozici.

Více k tématu čtěte v tištěném týdeníku Velkomeziříčsko číslo 10, které vychází ve středu 9. 3. 2011.

Text a foto: Iva Horká/Velkomeziříčsko

3starosta_Necid-proslov1NecidKoudela_SmallNovy_Svit_SmallNovy_Svit-lide_SmallKopie_-_IMG_8533_Small