Město hledá referenta úřadu územního plánování

10. 9. 2021

meeting-2284501 1920Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka odboru výstavby – referenta úřadu územního plánování.

Pracovník ponese odpovědnost zejména za řádný výkon všech věcí spadajících do působnosti úřadu územního plánování podle stavebního zákona. Jedním z požadavků na uchazeče je vysokoškolské vzdělání stavebního, technického nebo přírodovědeckého směru. Výhodou je pracovní poměr na dobu neurčitou s možností nástupu ihned. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 30. září do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru výstavby a územního rozvoje Antonín Kozina, tel.: 566 781 200.

Zuzana Najtová

740x490px 1