Cena vstupného na koupaliště zůstává stejná. Čekají nás však jiné novinky.

koupaliste.jpg

Cena vstupného na koupaliště zůstává stejná.
Čekají nás však jiné novinky.

Velké Meziříčí - Pro letošní rok město Velké Meziříčí nezvýšilo vstupné na letní koupaliště Palouky. Naopak nově zavedlo možnost hodinového vstupu i zakoupení permanentky. Nově budou i turnikety.

„Nápad umístit turnikety vzešel od pana Pálky z lyžařského klubu, který nám nabídl zapůjčení jejich zařízení, které mají umístěno na Fajtově kopci pro lyžaře. Po projednání s vedením města jsme se rozhodli tento způsob vyzkoušet," přibližuje původ myšlenky zavedení nového systému Jaroslav Mynář, ředitel Technických služeb, které mají správu bazénu ve své kompetenci.

„Tento systém bude rozhodně pro všechny příjemnější a hlavně pro návštěvníky výhodnější. Neměli jsme tedy důvod s předloženým návrhem zavedení turniketů nesouhlasit. I ceník vstupného byl odhlasován jednomyslně," ještě dodává František Bradáč, starosta města.

Návštěvníci budou mít možnost volby vstupu celodenního, nebo na časový úsek od jedné do čtyř hodin. Cena pěti hodin je již stejná jako celodenní vstup. Možné bude také zakoupit permanentku na deset vstupů, přičemž cena je ve výši devíti. Desátý je zdarma.

Ještě jedna změna čeká návštěvníky koupaliště. Každý rok bylo otevíráno k datu 1. června. Letos však bude koupaliště návštěvníkům otevřeno až podle klimatických podmínek.

Ceník vstupného naleznete zde

Tel.: +420 774 107 208