Humanitární sbírka byla opět úspěšná

hum_sbirka.jpg

Foto: internet

Humanitární sbírka byla opět úspěšná

Velké Meziříčí - Tři dny byla v hlavní budově radnice otevřena obřadní síň všem, kteří chtěli svými věcmi pomoci lidem sociálně potřebným. Těch, kteří přinesli oblečení, lůžkoviny, látky nebo obuv, bylo mnoho. Obřadní síň byla zcela zaplněná.

„Po výborné zkušenosti z předchozích let, kdy přišlo opravdu hodně lidí s oblečením a ostatními věcmi, jsme se domluvili s Diakonií Broumov, že sbírku zorganizujeme znovu. Musím říct, že jsem se jenom utvrdila v tom, že lidé v našem městě i okolí skutečně mají otevřená srdce pomoci druhým," říká Jaroslava Klapalová, vedoucí sociálního odboru a dále dodává, že kvalita věcí, které byly přineseny, byla ještě vyšší, než byla při sbírce poslední.

Sbírku organizovala Diakonie Broumov ve spolupráci s Městským úřadem Velké Meziříčí. Občanské sdružení Diakonie Broumov je nezisková organizace, která poskytuje sociální služby pro občany z okraje společnosti - materiální pomoc sociálně potřebným, azylové ubytování i pracovní příležitost.

Tel.: +420 774 107 208