Starosta města přivítal velkomeziříčské olympioniky

img_0703.jpgV Libereckém kraji se konaly Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR, ve kterých velkomeziříčští sportovci dosáhli skvělých výsledků. Veronika Čamková získala dvě medaile, zlatou a stříbrnou.  Starosta města všem k úspěchům pogratuloval.

Na foto zleva:
Karolína Bednářová, Veronika Čamková, starosta města Fr. Bradáč, Karolína Novotná a Jiří Novotný.

Starosta města přivítal velkomeziříčské olympioniky

Velké Meziříčí - V Libereckém kraji se konaly Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR, ve kterých Velkomeziříčští sportovci v nich dosáhli skvělých výsledků. Veronika Čamková získala dvě medaile, zlatou a stříbrnou.  Starosta města všem k úspěchům pogratuloval.

„Všichni byli skvělí, k výsledkům jim gratuluji a děkuji jim za to, že prezentují naše město. Takové výsledky jsou odměnou za tvrdou práci a spoustu odříkání, zaslouží si náš obdiv. A pokud se někomu nedařilo zrovna na této olympiádě věřím, že se bude dařit zase příště. To ke sportu přece patří," komentuje výsledky starosta města František Bradáč.

Na závěr slavnostního přivítání předal starosta města sportovcům upomínkové předměty a na oplátku dostal od Veroniky Čamkové dres, ve kterém dosáhla při Hrách IV. zimní olympiády vynikajících výsledků.

Výsledky velkomeziříčských sportovců na zimní olympiádě:

Veronika Čamková - starší žákyně - alpské lyžování - obří slalom  2. , slalom 1.
Karolína Bednářová - starší žákyně - alpské lyžování - obří slalom 8. , slalom 6.

Karolína Novotná - starší žákyně - alpské lyžování - obří slalom  20. , slalom
diskvalifikována

Tereza Neumannová - mladší žákyně - alpské lyžování - obří slalom 26. slalom 27.
Tadeáš Němec - starší žáci - snowboard - paralelní slalom účast ve  čtvrtfinále,
                                         - snowboardcross - diskvalifikován ve čtvrtfinále
Petr Molák - mladší žáci - alpské lyžování - obří slalom 22. , slalom 20.
Jiří Novotný - starší žáci - alpské lyžování - slalom i obří slalom nedojel

Tel.: +420 774 107 208

Několik fotografií ze slavnostního přivítání:

thumb_img_0688.jpgimg_0689.jpg

img_0691.jpgimg_0694.jpg