Je již vaše firma zařazena v kalendáři firem na tomto webu? A odpovídají údaje skutečnosti?

Vážení podnikatelé, již nějakou dobu máte možnost se zdarma zaregistrovat v našem kalendáři firem. Využijte této příležitosti a nabídněte obyvatelům velkomeziříčska Vaše služby. Pokud jste tak již učinili, zkontrolujte prosím, zda údaje odpovídají skutečnosti, aby Vás mohli všichni snadno nalézt...

Je již vaše firma zařazena v kalendáři firem
na www.mestovm.cz ?

A odpovídají údaje skutečnosti?

Již několik let mají podnikatelé ve Velkém Meziříčí a okolí možnost zaregistrovat se na oficiálních stránkách města Velké Meziříčí do kalendáře firem. Návštěvník těchto stránek poté snadno najde firmu, kterou potřebuje. Registrace i následné změny zvládne běžný uživatel PC a vše je zdarma.

Jak na to?

1.)    Údaje o vaší firmě si budete chtít spravovat sami

-          Na oficiálních stránkách města www.mestovm.cz se zaregistrujete, poté přihlásíte  a v Kalendáři firem  již zvolíte možnost Přidat Vaši firmu do této kategorie.

2.)    O zařazení firmy do katalogu požádáte pracovníka MÚ

-          Pošlete na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. požadavek o zařazení firmy do katalogu se všemi potřebnými údaji.

V případě, že je vaše firma již v kalendáři uvedena, prosím vás o kontrolu údajů. Neodpovídají-li údaje skutečnosti, můžete je sami opravit, nebo mě kontaktuje na výše uvedeném e-mailu.

Tel.: +420 774 107 208