Město vydalo Informace o autobusových a vlakových spojích

Nechcete-li mít doma velký jízdní řád, či ztrácet čas i peníze zjišťováním času odjezdu vlaku či autobusu, pořiďte si nyní brožurku, kterou vydalo Město...

Město vydalo Informace o autobusových
a vlakových spojích

Velké Meziříčí – 8. 1. 2010

Každý, kdo chce vlakem nebo autobusem cestovat po hlavních spojích, které projíždějí Velkým Meziříčím, má několik možností jak zjistit čas odjezdu jednotlivého dopravního prostředku. Můžete jej nalézt na internetu, pomocí mobilu, zavoláním si na informace, či nahlédnutím do jízdního řádu. Město Velké Meziříčí má pro Vás ještě jednu možnost – pořídit si brožurku, kterou Město vydalo. Jedná se o Informace o autobusových spojích, na kterou si již mnozí zvykli, neboť je ke koupi každoročně (vydáno ve spolupráci se spol. ZDAR, a.s.), a nyní nově i Informace o vlakových spojích, kterou je možné si pořídit prvním rokem.

Informace o autobusových spojích

Platnost od 13.12.2009 do 11.12.2010

Směr: Brno, Jihlava, Nové Město na Moravě, Praha, Třebíč, Žďár nad Sázavou a zpět

Formát A5, cena 15,- Kč

Formát A6, cena 10,- Kč

Informace o vlakových spojích

Platnost od 13.12.2009 do 11.12.2010

Směr: Brno, Třebíč, Studenec, Křižanov, Žďár nas Sázavou, Praha a zpět

Formát A5, cena 10,- Kč

K zakoupení v Informačním centru v budově radnice ve Velkém Meziříčí.

Pracovnice veřejných vztahů
Tel.: +420 774 107 208