Výstavba dětských hřišť je téměř u konce

titulni_foto.jpg
Vedení města již převzalo klíče celkem od pěti hřišť. Nejdříve bylo hotové hřiště v ulici Nová a Nad Jordánkem, dále následovalo to v ulici Hornoměstská. Nyní zástupci města převzali klíče od hřiště v sídlišti Hliniště a ulici Bezručova. Zbývají tedy ještě poslední dvě. Jedno v ulici Čechova, které by město mělo přebírat v tomto týdnu a v ulici Oslavická, na které si musíme počkat do jara r. 2010.

Výstavba sítě dětských hřišť je téměř u konce

Velké Meziříčí – 11.12.2009

Velké Meziříčí se na výstavbě dětských hřišť podílí společně s dotacemi z Regionálního operačního programu Jihovýchod, který  podporuje dotacemi z Evropského fondu pro regionálni rozvoj především investiční projekty realizované v Jihomoravském kraji a na Vysočině. Celkové finance jsou 6, 4 milionů korun, z toho jsou čtyři a půl milionu korun dotace a zbytek vlastní zdroje města.

tel.: +420 774 107 208

Několik fotek nových hřišť:

bezrucova_1.jpgbezrucova_2.jpghliniste_1.jpghliniste_2.jpg