Toulky děkanstvím

toulkyRazítková  vědomostní soutěž, pořádaná Římskokatolickou farností Velké Meziříčí, je určena pro všechny věkové kategorie.

Každoročně díky soutěži navštívíte pěšky, na kole či autem deset zajímavých míst v Děkanství Velké Meziříčí. Po ukončení soutěže budou výherci odměněni pěknými cenami.

 

7. ročník toulek děkanstvím - r. 2015

Velké Meziříčí-1V letošním roce byla do sedmého ročníku Toulek zapojena místa, která jsou zasvěcena sv. Janu Nepomuckému.

Soutěž probíhala na území Děkanství Velké Meziříčí od 1. 7. 2015 do 30. 8. 2015. Na vybraných deseti zajímavých místech tohoto děkanství byla připravena speciální razítka, která soutěžící museli otisknout do své soutěžní karty. K tomu ještě bylo třeba odpovědět i na příslušnou otázku. Nápovědy k otázkám jsou na cílových místech.

Číst více...

6. ročník toulek děkanstvím - r. 2014

Netínský kostel-02 – kopieSoutěž Toulky děkanstvím probíhala na území Děkanství Velké Meziříčí od 30. 6. 2014 do 31. 8. 2014.

V letošním roce byla do šestého ročníku Toulek zapojena místa, která jsou zasvěcena sv. Panně Marii: Velké Meziříčí – Fajtův kopec, Kadolec, Pyšel, Krásněves, Dědkov, Osová, Netín, Březí, Rousměrov, Měřín.

Číst více...

5. ročník toulek děkanstvím - r. 2013

kaple sv C a MTradiční soutěž Toulky velkomeziříčským děkanstvím probíhá od 1. 7. 2013 do 31. 8. 2013. Na vybraných deseti zajímavých místech Děkanství Velké Meziříčí budou připravena speciální razítka, která soutěžící musí otisknout do své soutěžní karty. K tomu ještě musí odpovědět i na příslušnou otázku. Pokud to splní a odešlou do slosování, mohou vyhrát věcné ceny.

Číst více...

4. ročník toulek děkanstvím - r. 2012

spitalekOd 30. 6. 2012 do 2. 9. 2012 jsou na vybraných desti zajímavých místech našeho děkanství připřavena speciální razítka, která musíte otisknout do své soutěžní karty. Soutěžní karta je k vyzvednutí v Turistickém informačním centru Velké Meziříčí, v kostelech děkanství Velkého Meziříčí, v cílových místech určenými pravidly nebo ke stažení zde. Nápovědy k soutěžním otázkám jsou na cílových místech. Výherci budou vylosováni na farním dni 9. září 2012.

Číst více...