4 klíče k velkomeziříčské bráně

putovn_4_kle_detail__kopie__kopie__kopie__kopieZačátky tradiční letní zábavné soutěže „4 klíče k velkomeziříčské bráně“ sahají až do roku 1993. Od této doby si mezi sebou porovnávají své síly 4 družstva reprezentující Křižanov, Měřín, Velkou Bíteš a Velké Meziříčí.

Každoroční soutěž se nese v duchu jiného tématu: např. gastronomie, western, lidové zvyky Moravy, ze světa filmu atd.

23. ročník soutěže 4 klíče k velkomeziříčské bráně - 5. 9. 2015

1 copyTým Křižanova vybojoval v sobotu večer na náměstí trofej 4 klíče k velkomeziříčské bráně. Obhájce vítězství, družstvo Velkého Meziříčí, se spolu s Měřínem podělil o druhou příčku. Poslední skončili Bítešští.

Číst více...

22. ročník - "Císařské manévry" - 6. 9. 2014

4 klice 2014V sobotu 6. září se na náměstí odehrálo tradiční klání v souboji čtyř měst. Letos suverénně vyhrálo domácí družstvo z Velkého Meziříčí.

Číst více...

21. ročník - "Dělání, dělání, všechny chmury zahání" - 7. 9. 2013

4 klice merinPutovní trofej soutěže 4 klíče k velkomeziříčské bráně z letošního již 21. ročníku Velkomeziříčským sebrali Měřínští.Domácí tedy svoje loňské a předloňské vítězství neobhájili a museli se spokojit s druhou příčkou. Třetí skončil Křižanov a poslední Velká Bíteš.

Číst více...

20. ročník - "Ve zdravém těle, zdravý duch" - 1. 9. 2012

4kliceLoňské prvenství soutěže 4 klíče k velkomeziříčské bráně obhájilo domácí družstvo pod vedením starosty města Radovana Necida. Druhé místo vybojoval Křižanov, třetí Měřín a čtvrté Velká Bíteš.

Číst více...

19. ročník - "Co jste hasiči, co jste dělali" - 4. 9. 2011

127Devatenáctý ročník soutěže místnímu družstvu přál štěstí. Po čtyřech letech soutěžní družstvo Velkého Meziříčí složené z hasičů Tomáše Mikiška, Ivy Jelínkové a manželů Jitky a Martina Plachetských pod vedením starosty Radovana Necida  vybojovalo s přehledem první místo.  

Číst více...

18. ročník – „Malé meziříčské pivní slavnosti“ – 4. 9. 2010

119Osmnáctý ročník soutěže se nesl v duchu pivovarnictví. Velký aplaus patří družstvu z Měřína pod vedením místostarostky Anny Oulehlové, které letos již potřetí obhájilo post vítěze.

Číst více...