Tisknout |  Zavřít toto okno

Penzion Mlejn

Právní forma
fyzická osoba
67651542
Jméno
Božena
Příjmení
Hejtmánková
Mobil
+420 605 567 570
Adresa
Kundratice 26, Kundratice, 594 51, Žďár nad Sázavou
Kraj
Kraj Vysočina
E-mail

Poskytujeme ubytování v soukromí v budovách bývalého vodního mlýna v Kundraticích u Křižanova, ca 14 km severně od Velkého Meziříčí. První písemné zmínky o tomto mlýnu jsou z roku 1358. Pro hosty nabízíme tři dvoulůžkové pokoje, které mají společné příslušenství (vybavená kuchyňka s lednicí, el. dvouvařičem, mikrovlnkou , varnou konvicí a nádobím, malá koupelna se sprchovým koutem a WC).
Dále dva apartmány, kde je v každém obývací pokoj s televizí, s kuchyňským a jídelním koutem a ložnice se dvěma lůžky/dvoulůžkem a patrovou palandou. Kuchyňský kout je vybavený sporákem, lednicí, mikrovlnkou a nádobím. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a WC.
Ubytování je vhodné pro aktivní dovolenou – cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření, případně rybaření, návštěvy okolních pamětihodností apod. Večer nebo v případě nepříznivého počasí je pro posezení krytá pergola s možností grilování.
V celém penzionu je k dispozici WIFI připojení k internetu. Rozsáhlý pozemek není oplocený, přirozenou hranicí je většinou potok, část pozemku je zatím v rekultivaci, proto ubytování není vhodné pro předškolní děti bez stálého dozoru rodičů, hrozí nebezpečí úrazu. Nabízíme ubytování i pro rodinné mazlíčky všech velikostí.
Podrobnosti včetně ceníku viz naše stránky.

Tisknout |  Zavřít toto okno