Tisknout |  Zavřít toto okno

Areál zdraví

87523264
Jméno
Michaela
Příjmení
Dvorská
Titul
Mgr.
Mobil
+420 722 110 122
Adresa
Sportovní 1750/7, Velké Meziříčí, 59401, Žďár nad Sázavou
Kraj
Kraj Vysočina
E-mail

Ubytování, tenisové kurty, volejbalové hřiště, hospoda, společenské akce

Ubytovna se nachází v klidném prostřední Velkého Meziříčí. Může se pochlubit letní terasou, ze které je výhled na celé město. Ubytování zpříjemní hospůdka, která se nachází v těsné blízkosti ubytovny.

Vybavení objektu: V objektu se nachází kompletní sociální zařízení, tak aby obsloužilo všechny ubytované. Samozřejmostí je prostor pro uložení potravin do ledničky a mrazáku, k dispozici je mikrovlnná trouba. Na každém pokoji se nachází samostatné postele a další zařízení včetně ústředního topení. Ke společenským akcím či školení slouží prostory sousední hospůdky.

Letní aktivity: K areálu připadají tenisové a volejbalové kurty, po dohodě je možné kurty pronajmout jednotlivcům i skupinám. Zimní aktivity: SKI areál, sjezdovka Fajtův kopec. Běžkařské stopy v Balinském údolí a v okolí. Celoroční aktivity: U areálu se nachází multifunkční hala, kterou lze po dohodě pronajmout. Cyklostezky na dosah ruky. Památky jako na dlani.

Doplňující informace: Po dohodě se skupinou ubytovaných i neubytovaných lze pronajmout i prostory hospůdky k případnému školení nebo jiným aktivitám. Kapacita ubytovny: 28 osob. Cena za osobu od 230,- Kč. Možnost ubytování krátkodobé, dlouhodobé, při dlouhodobém již nad tři dny poskytujeme slevy.

Tisknout |  Zavřít toto okno