Senioři ve Velkém Meziříčí se mohou přes léto vzdělávat

IMG 6786Kraj Vysočina i v letošním roce pořádá Letní školu seniorů.

Pro zájemce o vzdělávání jsou připraveny přednášky o planých rostlinách a superpotravinách, oživení paměti pomocí vzpomínek, léčivých účincích hudby, náboženství či józe smíchu. Konat se budou v červenci a srpnu v Domě s pečovatelskou službou ve Velkém Meziříčí. Vstup na přednášky je zdarma.

Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor sociálních věcí, si Vás dovolují pozvat na sérii vzdělávacích seminářů pro seniory, konaných pod záštitou 1. náměstka hejtmana Kraje Vysočina Pavla Fraňka s názvem

Letní škola seniorů Kraje Vysočina 2017

Město: Velké Meziříčí
Místo konání: Dům s pečovatelskou službou,
Zdenky Vorlové 2001, víceúčelová místnost
Čas zahájení: 14.00
Vstupné je pro seniory zdarma.

Datum Název přednášky Jméno lektora
11. 7.

Plané rostliny versus superpotraviny
aneb využití planých rostlin v kuchyni, koupelně, lékárně a seznámení se superpotravinami

Jitka Macháčková
25. 7. Vzpomínky - stroj času na cestě do minulosti
aneb jak pomocí vzpomínek oživit svojí paměť
Jana Vejsadová
8. 8. Hudba, která léčí
aneb co je to alikvótní zpěv, jaký vliv má hudba na naše zdraví a na závěr zpěv s harmonikou ☺
Karel Kekeši
22. 8. Náboženství kolem nás
aneb vliv víry a hodnot v životě člověka a společnosti
Josef Kaňka
5. 9. STOP smutku a START smíchu
aneb jóga smíchu ve spojení s léčebnou metodou STOP-START vás pobaví a naučí, jak se bleskové zbavit trápení
Miroslav Hadaš

Vážení senioři,

Letní škola seniorů si získala vaši oblibu a vstupuje již do čtvrtého ročníku. Nabízíme vám další příležitost pro získání nových informací z rozmanitých oblastí našeho života. Věříme, že vás nabízená témata zaujmou a strávíte příjemný čas se svými vrstevníky. Seniorský věk však není podmínkou pro vstup na přednášku, pokud bude volná kapacita sálu, rádi přivítáme i další zájemce o vzdělávání.

Pokud máte další dotazy, nebo si chcete zarezervovat místo na přednášce, informujte nás na níže uvedených kontaktech. Děkujeme a těšíme se na setkání.